Zadzwoń +48 507 836 407
tomasz@promajster.pl
Title Image

Mycie elewacji

Mycie elewacji Olszyn

Posiadamy niezbędny sprzęt do profesjonalnego mycia elewacji, o nic nie musisz się martwić, wykonujemy profesjonalne czyszczenie elewacji nowoczesnym sprzętem HDS 5/15 U z wykorzystaniem ekologicznych środków czyszczących. Posiadamy swoje rusztowanie oraz transport. Głównym terenem na jakim wykonujemy usługi czyszczenia elewacji jest województwo Warmińsko-mazurskie a szczególnie miasto Olsztyn i okolice.

Czy warto czyścić elewacje

Głównym i najważniejszym elementem wizerunku budynku jest elewacja, niestety zewnętrzne ściany budynków z czasem pokrywają się brudem, szarym lub zielonkawym nalotem czy też solnymi lub wapiennymi wykwitami, które psują wizerunek naszego budynku. Dlatego co jakiś czas warto przeprowadzić czyszczenie elewacji, to jak często taka mycie będzie potrzebne, zależy od wielu czynników związanych między innymi z położeniem budynku, jeśli nasz budynek znajduje się blisko ruchliwej drogi lub niedaleko znajduje się las, których w Olsztynie nie brakuje, mycie elewacji może być konieczne dość szybko by utrzymać estetykę budynku. Nie bez znaczenia jest też struktura użytego materiału do wykończenia elewacji, im gładsza, tym mniej będzie podatna na brud.

Nie tylko estetyka

Elewacja jest nie tylko wizytówką naszego budynku, ale też tarczą chroniącą nasz budynek przed czynnikami zewnętrznymi, dlatego pojawienie się szarego lub zielonego nalotu na elewacji jest sygnałem dla właścicieli by zacząć myśleć o czyszczeniu elewacji. Taki nalot jest oznaką że w szczelinach i porach murów rozwijają się mikroorganizmy, a to może z czasem bardzo osłabić mury budynku, i zamiast czyszczenie zaniedbanej elewacji będzie potrzebny kapitalny remont.

Mycie elewacji - Nasze realizacje

Świadczymy usługi związane z utrzymaniem estetyki i czystości ścian zewnętrznych budynków. Doczyścimy każdy rodzaj ścian: tynk strukturalny, akrylowy, mineralny, klinkier, piaskowiec, itd., z wszelkiego rodzaju zabrudzeń ( glony, mchy, porosty, zabrudzenia atmosferyczne ) powstałe podczas wieloletniej eksploatacji budynków.

Mycie elewacji wykonujemy z rusztowania przestawnego. Do czyszczenia elewacji używamy maszyny wysokociśnieniowej, oraz ekologicznych atestowanych środków, jednakże najczęściej wystarcza mycie gorącą wodą.