Zadzwoń +48 507 836 407
tomasz@promajster.pl
Title Image

Cyklinowanie podłóg

Twoja stara podłoga, znowu może być piękna, firma Promajster przywróci dawny blask podłodze i dalej będzie to najpiękniejszy detal Twojego pomieszczenia. Ze starego parkietu w Twoim mieszkaniu zrobimy ci podłogę Twoich marzeń, której nie jeden znajomy Ci pozazdrości.

Zajmujemy się usługami cyklinowania i układania parkietów a także desek podłogowych na terenie Olsztyna. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta. W naszej ofercie znajdują się m. in. cyklinowanie bezpyłowe, lakierowanie, olejowanie, bejcowanie, układanie parkietów.

Cyklinowanie bezpyłowe

Polega na mechanicznym usunięciu cienkiej warstwy drewna wraz ze środkiem ją zabezpieczającą, dzięki czemu niwelowane są wszelkie nierówności i uszkodzenia podłogi, a także zostaje wyrównany koloryt podłogi.

Lakierowanie podłogi

Po usunięciu warstwy zabezpieczającej podczas cyklinowania, niezbędne jest nałożenie nowej warstwy zabezpieczającej podłogę, najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia podłogi jest lakierowanie które nadaje połysk i wysoką odporność.

Kiedy warto przeprowadzić cyklinowanie parkietu?

Cyklinowanie parkietu warto przeprowadzić, gdy pojawiają się na nim zauważalne ślady zużycia podłogi, przebarwienia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Ważnym znakiem do przeprowadzenia cyklinowania parkietu jest też wytarty lakier lub jego częściowy brak. Gdy już zdecydujemy się na odnowienie parkietu, pamiętajmy że nie umiejętne cyklinowanie podłogi, może nam przysporzyć więcej problemów niż korzyści, nieprofesjonalne cyklinowanie może zniszczyć parkiet zostawiając wgłębienia lub inne uszkodzenia, dlatego warto do tej pracy zatrudnić specjalistów.